Game Protector 1.0 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda Oyunları Şifreleme Programı

Game Protector indir-oyun sifreleme programiGame Protector bir şifre ile herhangi bir oyunu korumayı sağlayan ücretsiz bir programdır. Herhangi bir kullanıcı oyunu açmaya çalıştığında şifreyi girmesi gerekiyor.

Game Protector, kendi bilgisayarınızda oyunları korumak ve izinsiz çalıştırmasını engellemek için şifreleme sağlar. Game Protector bireysel kullanım için ücretsizdir. Bu ücretsiz yazılımın kullanımı çok kolaydır, şifre koruması ekleme ve çıkarma çok basittir.

Game Protector bilgisayarın sabit diskinde bulunan herhangi bir oyun veya programları korumayı sağlar. Şifrelenmiş bir oyunu açmak istedikleri zaman, şifre girişi için bir pencere açılacak. Oyunu açmak için doğru şifrenin girilmesi gerekir ve yanlış şifre girildiği zaman engelleme sağlayacaktır. Game Protector başkaları ile aynı bilgisayarı paylaşan ve yetkisiz kullanılmamasından dolayı hassas uygulamaları korumak isteyen insanlar için çok yararlı bir araçtır.

Game Protector tüm ebeveynler için faydalı bir programdır. Ödev yapması gereken bir çocuğunuz varsa, bilgisayarda oyunlar oynamaması için engelleme yapabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Game Protector 1.0 İndir İçin Yorum Yap