Garanti Cep Şubesi (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
3.9
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Garanti Cep Şubesi Uygulaması

Garanti Cep Şubesi uygulaması Android mobil cihazlardan tüm internet bankacılık işlemlerini yapmak için yardımcı olacaktır.Ücretsiz olarak sunula uygulama sayesinde finansal işlemlerinizi bu mobile uygulama ile gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok banka gibi Garanti’de müşterilerine mobile bankacılık üzerinden hizmet vermektedir.

Garanti Cep Şube uygulaması Garanti İnternet Şubesinde bulunan kişisel finans yönetimi araçları ile zenginleşmiş bir şekilde karşınıza çıkıyor. Uygulama sunduğu bir çok yenilik ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Bir tıklamanız ile borçlarınızı sorgulayabilir, geçmişten bugüne varlıklarınızın gelişimini görebilir, gelir ve giderlerinizi takip edebilir, takvim üzerinden gelecek dönem harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Nakit akışlarınız da, geçmiş ve gelecekteki finansal hareketleri izleyebilir, hesap ve kartlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Bu versiyon ile Kredi Başvurusu adımına Görüntülü Başvuru fonksiyonu eklenmiştir. Artık, Cep Şubesi üzerinden destek kredisi başvurusu için kredi danışmanına görüntülü olarak bağlanabilir, canlı destek alabilir ve kredi danışmanı ile yüz yüze görüşerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Android cihazlarda görüntülü başvuru fonksiyonu kullanımı için Bluetooth ve Ses Ayarları izinleri alınmaktadır.

NOT: Uygulamayı kullanmak için İnternet/Cep Şubesi parolanızın olması yeterli. Eğer parolanız yoksa “Parola Al”a tıklayarak kredi kartı ya da Paracard numaranız ile parolanızı anında alabilirsiniz.

Android için Garanti Cep Şubesi uygulaması ile internet bankacılık işlemlerini kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Her an her yerden tüm internet bankacılık işlemlerini yapmak mümkün olacak.

Garanti Cep Şubesi (Android) İçin Yorum Yap