Garanti Cep Şubesi (Windows Phone)

Son Sürüm

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10 Mobile, Window
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 7,37 MB
  • Tarih 11 ay Önce
  • İndirme Sayısı 82

Windows Phone İçin Garanti Cep Şubesi Uygulaması

Garanti Cep Şubesi uygulaması Windows Phone mobil cihazlardan tüm internet bankacılık işlemlerini yapmak için yardımcı olacaktır. Ücretsiz olarak sunula uygulama sayesinde finansal işlemlerinizi bu mobile uygulama ile gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok banka gibi Garanti’de müşterilerine mobile bankacılık üzerinden hizmet vermektedir.

Garanti Cep Şube uygulaması Garanti İnternet Şubesinde bulunan kişisel finans yönetimi araçları ile zenginleşmiş bir şekilde karşınıza çıkıyor. Uygulama sunduğu bir çok yenilik ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Bir tıklamanız ile borçlarınızı sorgulayabilir, geçmişten bugüne varlıklarınızın gelişimini görebilir, gelir ve giderlerinizi takip edebilir, takvim üzerinden gelecek dönem harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz.


Nakit akışlarınız da, geçmiş ve gelecekteki finansal hareketleri izleyebilir, hesap ve kartlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

NOT: Uygulamayı kullanmak için İnternet/Cep Şubesi parolanızın olması yeterli. Eğer parolanız yoksa “Parola Al”a tıklayarak kredi kartı ya da Paracard numaranız ile parolanızı anında alabilirsiniz.

Yeni güncelleme ile Cep Şubesi’nde artık Beni Hatırla özelliğiyle girişinizi müşteri numaranızı yazmadan yapabileceksiniz.

Windows Phone için Garanti Cep Şubesi uygulaması ile internet bankacılık işlemlerini kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Her an her yerden tüm internet bankacılık işlemlerini yapmak mümkün olacak.

Garanti Cep Şubesi (Windows Phone) İçin Yorum Yap