gBurner Virtual Drive

Sponsorlu Bağlantılar
4.2
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Sanal Disk Sürücüsü Oluşturma Programı

gBurner Virtual Drive, sanal CD / DVD disk sürücüsü oluşturma ve yönetmek için tasarlanmış ücretsiz bir yardımcı programdır. CD / DVD tabanlı programlar ile ilgilenen herkes için bu bir zorunluluktur.

gBurner Virtual Drive gerçek bir CD / DVD-ROM gibi çalışır. Oyun, müzik veya yazılım programlarına erişmek için orijinal CD veya DVD gibi davranarak içeriklere erişim sağlar. Programları çalıştırmak, oyunları oynamak ya da müzik CD’lerini dinlemek için sanal CD / DVD-ROM sürücüsü yardımcı olacaktır.

gBurner Virtual Drive ile hazırlayacağınız sanal sürücü ile imaj dosyalarını açabilirsiniz. ISO, NRG, DMG, IMG, GBI, DAA, MDF, BIN, UIF, ISZ, CDI, VCD ve diğer imaj dosya biçimleri desteklemektedir.

Özellikle internet üzerinden indirilen oyunları oynamak istenildiği zaman karşılaşılan sorunlardan biridir. Orijinal CD veya DVD’den çalıştırılması gerekmektedir. Bunun için de oyunların satın alınması gerekir. gBurner Virtual Drive ile sanal sürücü oluşturarak orijinal oyun CD veya DVD’si gibi çalıştırarak oyunların çalıştırılmasını sağlar.

gBurner Virtual Drive İçin Yorum Yap