Geekbench 4 (Windows PC)

Sponsorlu Bağlantılar
4.0.0
Sponsorlu Bağlantılar

PC İşlemci Test Programı

Geekbench 4, yeni kriterler, yeniden tasarlanmış arayüzü ile bilgisayarınızın ne kadar güçlü olduğunu öğrenmek için imkan sağlayan gelişmiş işlemci test programı.

Geekbench 4 uygulaması Windows, Mac bilgisayarlar ile Android ve iOS mobil cihazların işlemcisini test etmek için yardımcı olacaktır. Bilgisayarınız veya mobil cihazınızın performansını merak ediyorsanız hemen bu uygulamayı yükleyin.

Özellikle cihazlar arasındaki sistem performansını karşılaştırmak için kullanılmaktadır. Merak ettiğiniz cihazların performansını test ederek karşılaştırma yapabilirsiniz. Geekbench 4 uygulamasında CPU Benchmark, Compute Benchmark ve Cross-Platform test seçenekleri vardır.

Yeni Compute Benchmark ile GPU işlem performansını ölçün. Çapraz platform karşılaştırmaları için tasarlanmış Geekbench 4, cihazlar, işlemci mimarileri ve işletim sistemleri arasında sistem performansını karşılaştırmak için imkan sağlar. Geekbench 4 Android, iOS, MacOS, Windows ve Linux sistemlerini destekler.

Geekbench 4, gerçek kullanım gibi sistem performansını zorlayarak sistemin ne kadar iyi çalıştığını ölçer. Ölçüm sonuçlarına göre sisteminizi iyileştirmek için doğru çözümler bulabilirsiniz.

Geekbench 4 (Windows PC) İçin Yorum Yap