Genius Scan - PDF Scanner Free (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Genius Scan - PDF Scanner Free Uygulaması

Genius Scan – PDF Scanner Free, Android telefonlardan belgeleri taramak için imkan sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Belgeleri tarayıp PDF olarak, resimleri tarayıp JPEG olarak kaydetmenizi sağlar. Genius Scan cebinizdeki bir tarayıcı gibidir. Kağıt üzerindeki belgelerinizi dijital ortama aktarmanıza, PDF dosyaları oluşturmanıza ve bunları hemen OneNote’da saklamanıza olanak sağlar.

Android cihazlar üzerinde JPEG veya PDF dosyalarını destekler ve ayrıca Box, Dropbox, Evernote bulut hizmetlerine dosyalarınızı kaydetmeyi sağlar.

Genius Scan uygulaması ile resimlerinizi kolayca tarayın ve yüksek kaliteli JPEG formatında kaydedin. Birden fazla belgeleri tarayarak tek bir PDF dosya içinde birleştirin. Bu uygulama ile Android telefonu hem tarayıcı olarak hem de PDF dönüştürücü olarak kullanın.

Genius Scan – PDF Scanner Free uygulaması ile Android telefondan belgeleri ve resimleri tarayın ve PDF’ye dönüştürün. Başarılı bir uygulamadır. Android telefon kamerasından belge ve resim taramak için ücretsiz bu uygulamayı indirin.

Genius Scan - PDF Scanner Free (Android) İçin Yorum Yap