GetGo Download Manager Free

Sponsorlu Bağlantılar
5.3.0.2712
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz İndirme Yöneticisi

GetGo Download Manager Free, çeşitli dosya indirme seçenekleri ile dolu olan Windows sistemler için kullanabileceğiniz ücretsiz indirme yöneticisidir. Yeni nesil için tasarlanmıştır ve kolayca internetten video ve müzik dosyaları indirebilirsiniz. IDM alternatifi olarak kullanabileceğiniz güzel bir programdır. MP4, MKV, WEBM, MP3, FLV, WMV, AVI, MPG, WMA video formatlarını indirebilir.

İnternetten dosya indirmeyi hızlandırır, ağ sorunları veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle yarım kalmış yüklemeler için otomatik devam ettirme özelliği içerir. Internet Download Manager benzeri bir kaç blok halinde dosya bölme yaparak indirme işlemini hızlandırır. Ayrıca özelleştirilebilir bir arayüz sunuyor.

GetGo Download Manager ücretsiz bir programdır Internet tarayıcınızın bir komut düğmesi gibi geliyor. Medya müzik, film, resim veya diğer şekillerde karşıdan yükleme girişimine kadar gizli kalır. Internet Explorer ve Mozilla Firefox ile entegrasyon sağlar. Program yüklerken tarayıcıda yaptığınız işlemleri engellemeden arka planda çalışır. Toplu indirme, kuyruğa ekleme ve belirleyeceğiniz zamanda indirme gibi çeşitli seçenekler de mevcuttur. Dosyaları bölerek indirdiği için indirme hızını neredeyse 5 kat artırır.

GetGo Download Manager indirme yaparken, indirdiğiniz dosya ile ilgili bazı bilgileri de görüntüler. Ekranın alt kısmında bir monitörde tüketilen bant genişliğini gösterir. Geçmiş tüm indirmeleri görüntülemeyi sağlayan bir navigasyon ekranı yer almaktadır. Program aynı zamanda, indirme klasörünü seçmek, kategoriler halinde sıralama ve dosyaları yeniden adlandırma da dahil olmak üzere, indirmeleri yönetmek için bir dizi seçenek sunmaktadır.

GetGo Download Manager Free internetten video indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi programlardan biridir.

GetGo Download Manager Free İçin Yorum Yap