GiftedMotion İle Animasyonlu GIF Görüntüler Oluşturma

Sponsorlu Bağlantılar

Hareketli GIF resimler oluşturmak hiç bu kadar kolay olmadı! Animasyonlu GIF görüntüler oluşturmak istiyorsanız GiftedMotion en verimli ücretsiz bir programlardan birisidir.

Çoğu program karışık arayüzü ve çeşit çeşit özellikleri ile kullanımı kolaylığı sunmuyor. GiftedMotion programı basitleştirilmiş kullanım sayesinde fazla zaman harcamadan GIF görüntüler oluşturmanızı sağlayacak.

Animasyonlu GIF Oluşturma

GiftedMotion zaman ve paradan tasarruf sağlayan bir uygulamadır. Kolay kullanımlı kontrolleri ve rahat arayüz tasarımı ile keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak. GiftedMotion uygulaması için herhangi bir tam sürüm kaydı yapmanız gerekmez.  ya da satın almak zorunda değilsiniz. Programı bilgisayarınıza indirin ve açın. Herhangi bir kurulum gerektirmez. Basitçe, jar dosyasını indirip bilgisayarınıza yerel olarak kaydedin ve doğrudan çalıştırın.

GiftedMotion Özellikleri:

  •  GiftedMotion tamamen bağımsız olup, her işletim sistemi üzerinde çalışır.
  •  Çoklu dil desteği vardır.
  •  Herhangi bir kurulum gerektirmez. Basitçe, PC’nize jar dosyasını indirin ve çalıştırın.
  •  Desteklenen formatlar: PNG, JPG / JPEG, BMP ve GIF
  •  Kullanıcı kolayca görüntü çıkışı çerçeve içinde görüntü konumunu ayarlayabilir. Ayrıca görüntü önizlemesi yapabilirsiniz.

GiftedMotion İnceleme ve Kullanım Rehberi

GiftedMotion kullanımına basitçe değineceğiz. Umarız sizler için faydalı olacaktır.

1. Bir GIF oluşturmak için birleştirilebilir görüntüleri eklemek için, menü çubuğunda File – Dosya tıklayın ve sonra Load – Yükleye tıklayın.

animasyonlu gif olusturma

2. Sonra, resimleri eklemek için istediğiniz görüntüleri seçin veya Ctrl tuşuna basarak, birden fazla görüntü seçebilirsiniz ve sonra Open – Aç tıklayın. GiftedMotion de resim seçimi yaptığınız sırasında önizleme ile yardımcı olur.

GiftedMotion resim secme

3. Aşağı, yukarı ok düğmelerini kullanarak görüntülerin sırasını değiştirme:

GiftedMotion resim siralama

4. Ayrıca sürükleyerek bir çerçeve (resim) konumunu değiştirebilirsiniz. Bu durumda, beğendiniz görüntüleri sola dayalı olarak göreceksiniz.

GiftedMotion resim konumu degistirme

GiftedMotion resim birlestirme

5. Sonra, animasyon zamanını değiştirin.

GiftedMotion animasyon zamani

6. Son olarak, animasyonu kaydetmek için, menü çubuğundan File – Dosya ve sonra Save as GIF animation – GIF animasyon olarak kaydedin seçeneğini seçin.

GiftedMotion ücretsiz indir – free download

GiftedMotion ücretsiz programını buradan indirebilirsiniz.

GiftedMotion İle Animasyonlu GIF Görüntüler Oluşturma İçin Yorum Yap