GifTMi - Gif Oluştur & Paylaş (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.4
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin GifTMi - Gif Oluştur & Paylaş Uygulaması

GifTMi – Gif Oluştur & Paylaş uygulaması ile Android telefondan kolay ve hızlı bir şekilde GIF oluşturun ve paylaşın. GifTMi ücretsiz uygulaması sosyal ağlar üzerinde GIF resimler paylaşmak isteyenler için harika bir uygulamaya benziyor.

GifTMi – Gif Oluştur & Paylaş uygulaması Android telefondaki fotoğrafları kullanarak kolayca hareketli GIF resimler oluşturun. Hazırladığınız GIF resimleri telefona kaydedin veya doğrudan Facebook’ta paylaşın.

GifTMi – Gif Oluştur & Paylaş kullanımı çok kolaydır. Uygulamayın indirin ve açın. Üç tane fotoğraf seçin ve GIF oluştur düğmesine dokunun. Hareketli GIF resim anında hazır olacaktır. Resimlerin geçiş hızını ayarlama imkanı sunar. Uygulamanın bir güzel yanı ise hazırlanan hareketli GIF resimleri paylaşmadan önce son kez kontrolden geçirmek için önizleme yapabilirsiniz.

GifTMi – Gif Oluştur & Paylaş uygulaması ile oluşturacağınız GIF resimlerin daha iyi olması için fotoğrafların birbiri ile uyumlu olmasını tavsiye ederiz. Peş peşe çekilen fotoğraflardan daha iyi GIF resimler ortaya çıkarabilirsiniz.

GifTMi – Gif Oluştur & Paylaş uygulamasının dez avantajlarından birisi en fazla 3 resim kullanılmasıdır. İleride güncelleme yapılacaksa bu konuda geliştirme olsa daha iyi olacaktır.

GifTMi - Gif Oluştur & Paylaş (Android) İçin Yorum Yap