Glary Undelete

Sponsorlu Bağlantılar
5.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

Glary Undelete yanlışlıkla silinmiş dosyaları geri getirmeyi sağlayan ücretsiz veri kurtarma programıdır. İstenmeyen nedenlerden dolayı veya yanlışlıkla bir dosya silebilirsiniz. Silinmiş dosyaları geri getirmek için ücretsiz kullanabileceğiniz Glary Undelete dosya/veri kurtarma programını deneyebilirsiniz. FAT, NTFS, NTFS + EFS sistemlerinde dosya kurtarmayı sağlayan bu ücretsiz program güzel bir hizmet sunuyor.

Veri kurtarma programı arayanlar çoğunlukla ücretli programların olduğunu fark edecektir. Herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz dosya kurtarma programı arıyorsanız  Glary Undelete iyi bir çözüm olacaktır.

Bu ücretsiz silinen dosyaları kurtarma programının kısaca özelliklerine bakacak olursak; FAT, NTFS, NTFS + EFS dosya sistemlerinden sıkıştırılmış, parçalanmış ya da NTFS dosya sistemi üzerinde şifrelenmiş dosyaları kurtarmak için yardımcı olacaktır. Program sadece bilgisayar sistemi üzerinde silinmiş dosyaları kurtarmak değil ayrıca çıkarılabilir, taşınabilir (USB flash bellek vs) cihazlar üzerinde veri kurtarma imkanı sunuyor.

Dosya kurtarma yapmak istediğiniz zaman belirli kriterlere göre arama yapabilirsiniz. Dosya adı, dosya tarihi, dosya boyutu, kurtarma durumuna göre filtreleme yaparak daha net veri kurtarma yapabilirsiniz.

Sonuç olarak bedava bir dosya kurtarma/veri kurtarma programı arıyorsanız Glary Undelete programını denemenizi tavsiye ederim. Silinen dosyalar için artık üzülmeniz gerekmiyor. Bu kolay kullanımlı program sayesinde basit bir şekilde veri kurtarma yapabilirsiniz.

Glary Undelete İçin Yorum Yap