Glary Utilities (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
5.51
Sponsorlu Bağlantılar

PC Temizleme, Hızlandırma ve Optimize İçin Komple Paket

Bilgisayarımızı pek de düzenli kullanmayız. Bilgisayar üzerinde yaptığımız, internetten indirdiğimiz dosyalar, programlar, oyunlar vs her şey bilgisayarımızda kalır. Özellikle programları veya oyunları daha sonra kaldığımız zaman geriye artık dosyalar, program parçaları kalabiliyor. Bu ve bir çok durum belli bir süre sonra bilgisayarın yavaşlamasına neden oluyor. Bir çok bilgisayar sorunu  veya hatta çökmeler bile olabiliyor. Bilgisayardaki gereksiz dosyaları temizlemek, gereksiz kayıt defteri girdileri silmek, internet kalıntıları gibi şeyler bilgisayarı yavaşlatan durumlardır. Bu gibi durumları elle temizlemek, sorunları gidermek pek de mümkün değildir. Glary Utilities tam da bu gibi durumlar için geliştirilmiş bir PC optimize paketidir. Ayrıca  Glary Utilities Android uygulaması ile Android telefonu hızlandırmak ve temizlemek için ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.

Bu ücretsiz program, hem sistemi korumak hem bilgisayar sorunlarını gidermek, hem bilgisayarı temizlemek hem de bilgisayarı hızlandırmak için yardımcı olacaktır. Glary Utilities PC temizliği için önemli programlardan biridir. Bilgisayardaki gereksiz dosyaları silmek, gereksiz kayıt defteri girdileri temizlemek, internet kalıntılarını temizlemek için yardımcı olacaktır.

Glary Utilities tam anlamı ile bilgisayar optimizasyon programıdır. Tarayıcı eklentilerini yönetebilir, eklentileri kaldırabilir, disk kullanımını inceleyebilir ve bilgisayardaki aynı dosyaları silmek için yardımcı olur.

Sonuç olarak Glary Utilities (Portable) mükemmel bir program paketidir. Her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir. PC temizleme, PC hızını artırma, Windows hataları/sorunları giderme, bilgisayar donmaları çözme, otomatik tek tıklama seçenekleri ile işlevsellik sağlama için mükemmel bir program. Bilgisayar performansını en üst seviyeye çıkarmak için 20′den fazla araç sunuyor. Ayrı ayrı programlar kullanmak yerine, Glary Utilities program paketi ile hepsini bir arada bulabilirsiniz.

Glary Utilities (Portable) İçin Yorum Yap