GlassWire

Sponsorlu Bağlantılar
1.2.102
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Ağ İzleme ve Ağ Güvenliği Yazılımı

GlassWire gerçek zamanlı grafik üzerinde ağ etkinliğini görüntüleyen ve kötü amaçlı yazılım veya gizlilik ihlalleri işaret edebilecek olağan dışı internet davranışları için bilgilendirme yapan ücretsiz ağ güvenliği programıdır.

Herhangi bir olağan dışı ağ etkinliği tespit edilirse, bilgisayarınızı, gizliliğinizi ve verilerinizi korumak için anında detaylı bilgi ile uyarı yapar. Trafik türüne, uygulama ve coğrafi konuma göre mevcut ve geçmiş ağ etkinliğini görüntüler. GlassWire internet üzerinden veri gönderdiğiniz zaman görmenizi sağlar. Windows ağ güvenlik monitörü aynı zamanda sistem dosyası değişikliklerini, olağan dışı uygulama değişiklikleri, ARP hile, IP adresleri arama gibi pek çok özellikler sunuyor.

Uzun vadeli kullanım istatistikleri (bant genişliği kullanımı, uygulama bant genişliği, host’lar, trafik tipleri), uzaktan ağ erişimi ve özelleştirilebilir güvenlik kurallarını kapsar.

Glasswire sadece aktif bağlantıları listesindeki ikonuna tıklayarak ağ bağlantısı kullanarak belirli uygulamaları engellemeyi sağlayan kolay kullanımlı uygulama güvenlik duvarı ile birlikte geliyor. GlassWire ağ güvenlik aracı ekstra koruma sağlar ve olağan dışı davranış dosyaları taramak için antivirüs ürünleri ile çalışır.

GlassWire İçin Yorum Yap