Gloomlogue (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Gloomlogue Uygulaması

Gloomlogue, fotoğraflara kasvet-karanlık efekti verme uygulamasıdır. Windows Phone telefondan çektiğiniz fotoğraflar veya mevcut fotoğraflara kolay bir şekilde hüzün çökmesi gibi efekt vermek için güzel bir uygulamadır.

Uygulama 15 adet birbirinden farklı kasvet-karanlık-hüzün modları sunar; Normal, havalı, sıcak, kara, eski-antika, tozlu, etrafı silinmiş görünüm, solmuş, sütlü, gölge-karanlık, poster gibi ilginç efektler.

Windows Phone telefondan fotoğraflara efektler uygulayın, doğrudan Instagram, Facebook, Twitter sosyal ağlarda anında paylaşın. Efekt uygulanmış tüm fotoğraflar 1200 x 1200 piksel yüksel çözünürlükte kaydedilir.

Efektlerin yanı sıra, uygulayabileceğiniz 45 güzel filtre var. Filtreler sınırsız modda yeniden uygulanabilir ve geri alınabilir. 12 yazı tipi, 22 renk ve ayrıca seçilebilir yazı tipi ve renk sunmaktadır.

Antika, karikatür, sis, gri tonlama, negatif gri tonlama, sihirli kenar, sihirli kalem, gece görüş, beyaz tahta, röntgen, sepya, kroki ve daha bir çok efektler vardır.

Gloomlogue (Windows Phone) İçin Yorum Yap