Gmail Drive

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.20
Sponsorlu Bağlantılar

Gmail Hesabı Dosya Depolama Olarak Kullanın

Gmail Drive, Windows Gezgininden erişilebilir bir sanal depolama sürücüsü olarak Gmail hesabınızı kullanmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Bilgisayarım bölümüne bir sürücü simgesi ekler, herhangi bir klasör gibi depolama alanına erişim sağlar ve kolayca sürükle bırak yöntemi ile dosyaları yükleyebilirsiniz.

Yüklenen dosyalar ekli dosya ile mesaj olarak Gmail gelen kutunuzda görünür. Mesajlarda özel konularınız varsa, otomatik olarak ayrı bir klasöre taşımak için Gmail gelen kutusu araçlarını kullanabilirsiniz.

Gmail Drive ile dosyalarınızı depolayabilir herhangi bir yerden kolayca dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Her dosya otomatik olarak Gmail hesabınızda depolandığı için, internetten Gmail hesabınıza giriş yaparak depolanan dosyalara kolayca erişim sağlayın.

Gmail hesabınızı bilgisayar sabit diski gibi dosya depolama alanı olarak kullanmak için Gmail Drive ücretsiz yazılımını deneyebilirsiniz.
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Gmail Drive İçin Yorum Yap