Gmail

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Gmail Uygulaması

  • Çoklu oturum açma.
  • Her yerden ve her zaman Gmail hesabı kontrol etme.

Gmail mobil uygulaması ile Android telefon ve Android tablet üzerinde Gmail hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Gmail uygulamasını Android mobil cihaza yükleyin ve giriş bilgilerinizi girin. Hesabınızı senkronize ettikten sonra Gmail hesabınız tamamen eşitlenecektir.

Gmail uygulaması ile ayrıca Android cihazdan çoklu Gmail oturumu açabilirsiniz. Bunun için Gmail uygulamasını açın ve Ayarlar kısmından Hesap ekle seçeneğine tıklayın. Oturum bilgilerinizi girdikten sonra kolayca hesaplar arası geçiş yapabilirsiniz.

Mesajlar arasında arama yapabilir, anında yeni bir mesaj hazırlayabilir ve kolayca etiketleri yani mesaj kategorilerini yönetebilirsiniz. Sizden hemen Android için Gmail uygulamasını indirin ve hesabınızı her yerden kontrol edin.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Gmail İçin Yorum Yap