Gmail

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Gmail Uygulaması

Gmail mobil uygulaması ile iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad) üzerinde Gmail hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Gmail uygulamasını Android mobil cihaza yükleyin ve giriş bilgilerinizi girin. Hesabınızı senkronize ettikten sonra Gmail hesabınız tamamen eşitlenecektir. Bundan sonra gerçek zamanlı olarak mail bildirimleri alacaksınız.

Gmail uygulaması ile ayrıca iOS cihazdan çoklu Gmail oturumu açabilirsiniz (en fazla 4 oturum açabilirsiniz). Bunun için Gmail uygulamasını açın ve Ayarlar kısmından Hesap ekle seçeneğine tıklayın. Oturum bilgilerinizi girdikten sonra kolayca hesaplar arası geçiş yapabilirsiniz.

Mesajlar arasında arama yapabilir, anında yeni bir mesaj hazırlayabilir ve kolayca etiketleri yani mesaj kategorilerini yönetebilirsiniz. Sizden hemen iPhone için Gmail uygulamasını indirin ve hesabınızı her yerden kontrol edin.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Gmail İçin Yorum Yap