GO Launcher EX

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Alternatif Ana Sayfa Uygulaması

GO Launcher EX (GO Başlatıcı EX: Tema&Duvar Kağıdı) Dünyada 200 milyon kullanıcının tercihi olan bir Android Başlatıcı uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı yükleyerek 10.000’den fazla temanın keyfini sürün ve güçlü 3D çekirdeği sayesinde süper hızlı ve sorunsuz çalışan bu uygulamayı hemen deneyin.

GO Launcher EX Türkçe Dil Paketi İndir (Android)
Android için GO Launcher EX Türkçe Dil Paketi

En iyi ana ekran alternatifi olarak kullanabileceğiniz GO Launcher EX ana ekran deneyiminizi özelleştirmek için pek çok yepyeni özelliği sizlere sunmaktadır. Uygulama Android’i tercih edenler için değil, aynı zamanda Android’i yaşam tarzı olarak kullananlar içindir.

GO Launcher EX’i varsayılan ana ekranınız olarak ayarladı iseniz daima onu kullanacağınız özellikler ile geliyor. Eski Android başlatıcı arabirimini görmekten yavaş yavaş sıkılmaya başlayan kullanıcılar için mükemmel bir uygulamadır.

Başlıca özelliklerine bakacak olursak, tek tuşla, sıkça kullanılan özellikleri ekleyebilir, 10 binden fazla kişiselleştirilmiş temalar ile ekranınızı düzenli görselini güzelleştirin. 3D çekirdeği ile süper sorunsuz döndürme ve geçiş efektlerini uygulayabilirsiniz. 25’den fazla eğlenceli geçiş efektleri mevcut. 15’den fazla bedava widget (hava durumu, saat, anahtar, takvim…) özelliği sunuyor.

GO Launcher EX (GO Başlatıcı EX: Tema&Duvar Kağıdı) uygulaması ile Android mobil cihazların duvar kağıdını ve temasını değiştirerek kendi zevkinize göre özelleştirme yapabilirsiniz.

GO Launcher EX uygulamasını Türkçe kullanmak için aşağıdaki Türkçe dil paketini indirin.

GO Launcher EX Türkçe Dil Paketi İndir (Android)
Android için GO Launcher EX Türkçe Dil Paketi

GO Launcher EX İçin Yorum Yap