Goal Live Scores (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone için Goal Live Scores uygulaması

Goal Live Scores, Windows Phone cihazlardan 750’den fazla lig skorlarını-maç sonuçlarını takip etmek için yardımcı olan ücretsiz resmi Goal.com uygulamasıdır. Goal’ün sunduğu uygulama hızlı ve gerçek zamanlı maç skorlarını takip etmeyi sağlar.

Goal Live Scores Türkçe dil desteği sunmaktadır. Türkiye Ligleri de dahil olmak üzere 750’den fazla ligle ilgili maç istatistiklerini bulacaksınız. Uygulamanın hızlı oluşu kullanıcılar tarafından övgü ile bahsedilmektedir.

Goal Live Scores uygulaması ile gerçek zamanlı skorları takip edin. Çok hızlı bildirimler sunar. Canlı etkinlikler var. 750’den fazla lig ve turnuvayı takip edin. Tüm liglerdeki takımların puan durumları ve form grafikleri. Fikstür ve sonuçlara kolay erişim. Favori takımlar / ligler ekleme desteği. Tek dokunuşla istediğiniz maçı ayrıntılı takip edebilirsiniz.

Windows Phone için Goal Live Scores uygulaması ile neredeyse tüm ligleri ve turnuvaları takip edebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirin ve kullanmaya başlayın. Türkçe dil desteğinin olması da kolay bir kullanım sunar.

Goal Live Scores (Windows Phone) İçin Yorum Yap