GOM Player

Sponsorlu Bağlantılar
2.3.16.5272
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Medya Oynatıcı

3.83/5, Toplam: 6 kişi

GOM Media Player dahili kodek bileşenleri ile Windows bilgisayarda sorunsuz bir şekilde müzik dinleme ve video izleme keyfi sunan tamamen ücretsiz ve Türkçe olan bir video oynatıcıdır. En popüler video ve ses formatlarını destekleyen codec bileşenleri ile kaliteli ve ücretsiz video oynatıcı. Bir video oynatıcıdan ne bekliyorsanız karşılayacağınızdan şüpheniz olmasın.

Sadece Türkiye’de değil dünyada da en çok tercih edilen video oynatıcılardan biridir. Varsayılan olarak en popüler video biçimlerini oynatabilirsiniz: AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV, ve daha fazlasını içeren kapsamlı bir video oynatıcı.

GOM Player‘i sadece video oynatıcı olarak düşünmeyin. Bir çok gelişmiş özelliklere sahiptir. Ekran yakalama, ses kaydı, oynatma hız kontrolü ve video efektleri gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

Kişiselleştirme içinde bir çok özellikler sunuyor. Programın temasını değiştirebilir ve gelişmiş filtre kontrolleri ile ihtiyaçlarınıza uygun kendi deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz.

GOM Player flv,mp4, mov, mpg, ts, avi, divx, asx, wmv, m4v, dat, ifo, vob, 3gp/3gp2, rm/rmvb, mkv, ogm video formatları; mp3, .m4a, .aac, .ogg, .flac, .wav ses formatları; .smi, .srt, .rt, .sub alt yazı formatları; .asx, .pls çalma listesi formatlarını desteklemektedir.

GOM Media Player güncel sürümleri ile artık 360 derece VR videolar izlemek mümkündür. Windows 10 bilgisayarda 30 derece video izleme ile ilgili blog yazımızı okuyabilirsiniz.

GOM Media Player video oynatıcı Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP SP2 (32 / 64bit) ile uyumlu çalışır. GOM Media Player güncel sürümü artık Türkçe dilini desteklemektedir.

Not: GOM Player kurulumu yaparken bazı programları da yüklemeye çalışır. Bu nedenle kurulum adımlarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

GOM Player Hakkında Yazılar

GOM Player İçin Yorum Yap