GonVisor: Çizgi Roman Okuyucu ve Komik Resim Görüntüleyici

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda pek çok çizgi roman, dergi, elektronik formatta fotoğraflar olabilir. Basit, kullanışlı bir uygulama aracılığıyla rahatça onları görmek istiyorsanız, o zaman GonVisor programını deneyebilirsiniz. Bu ücretsiz çizgi roman okuma programı pek çok seçenekler ve özellikler verir. Basit arayüzü ile ücretsiz komik resim, çizgi roman okuyucu ve resim görüntüleme aracıdır. GonVisor PDF dosyaları, CBR, CBA, ZIP, RAR ve daha birçok çeşitli büyük formatlardaki dosyaları destekler.

Ücretsiz Çizgi Roman Okuyucu

GonVisor ücretsiz komik resim, çizgi roman okuyucu ve sıralı bir şekilde rahatça görüntüleri görmenize yardımcı olmak için birçok özellikleri ile görüntü izleme aracı olarak geliyor.

Bu ücretiz program aşağıdaki özellikleri sunuyor;

Dosya Görüntüleme: Birçok yönden görüntüleyici içine dosyaları alabilir, arayüzüne görüntüleri almak için sürükle-bırak veya Aç butonuna tıklayarak bir dosyadan görüntüleri alabilirsiniz. Ayrıca, Double Page (D) çift sayfa düğmesine tıklayarak, aynı anda iki görüntüyü okuyabilirsiniz. GonVisor ile görüntü dosyaları, çizgi biçimli dosyalar, PDF dosyaları, sıkıştırılmış dosyalar gibi tüm türlerini açabilir ve bir klasöre tüm dosyaları ayıklayabilirsiniz. Yer imleri özelliği sayesinde nerede kaldığınızı belirleyebilirsiniz.

GonVisor-kullanimi-dosya-goruntuleme

Dosya Yönetimi: Arayüzüne görüntüleri aldıktan sonra önceki ve sonraki butonuna veya sayfalar arasında gezinmek için slayt kullanabilirsiniz. Görüntü geçiş butonuna tıklayarak slayt türü, yönünü ve hızını yönetebilirsiniz.

GonVisor-kullanimi-dosya-yonetimi

Görüntüleme Kontrolleri: Bu ücretsiz komik resim, çizgi roman ve resim görüntüleme aracını kullanarak büyüteç butonuna tıklayarak görüntünün belli alanlarını büyütebilirsiniz. Ayrıca tam ekran modunda görüntüleyebilirsiniz.

Görüntü ayarı: GonVisor ile görüntüleri ayarlayabilir, yakınlaştırabilir ve istediğiniz gibi görüntüleri döndürebilirsiniz.

Yazdırma: Seçilen görüntüleri Dosya> Yazdır (File > Print ) seçeneğine tıklayarak yazdırabilirsiniz. Ayrıca seçilen fotoğraflardan PDF dosyaları oluşturabilirsiniz.

Diğer özellikleri: Her zaman üstte tutma özelliği ile sisteminizde aynı anda açık diğer uygulamaların üstünde GonVisor programını tutabilirsiniz.

Şifreleme: Sınırsız sayıda görüntüleri kullanarak bir albüm oluşturabilirsiniz ve hatta bir parola kullanarak onları koruyabilirsiniz.

GonVisor-kullanimi-sifreleme

GonVisor programı listelenmiş özelliklerinin dışında, aynı zamanda Windows Media Player, Winamp oynatıcı gibi müzik çalarlar ile kontrol edebilirsiniz.

GonVisor İndir – Free Download

GonVisor programının Windows ve Mac OS X için ayrı sürümleri mevcuttur. Ayrıca Windows işletim sisteminde çalışan portable sürümü de mevcuttur. Aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

GonVisor İndir (Windows) – GonVisor İndir (Portable) – GonVisor İndir (MAC)

GonVisor: Çizgi Roman Okuyucu ve Komik Resim Görüntüleyici İçin Yorum Yap