GoodSync

Sponsorlu Bağlantılar
10.5.5
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Yedekleme ve Senkronizasyon Programı

GoodSync otomatik olarak dosya yedekleme, senkronizasyon/eşitleme yapmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir programdır. GoodSync ile masaüstü, laptop ve USB sürücüler arasında dosya eşitlemesi yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki fotoğraflar, resimler, müzikler vs aklınıza gelebilecek tüm dosya ve klasörleri GoodSync programı ile kolayca yedekleyebilir ve bilgisayarlar arasında eşitleme yapabilirsiniz. Bu eşitleme sayesinde artık tüm belge, doküman, dosyalara her yerden ulaşabileceksiniz.

İnternet veya ağ bağlantısı üzerinden tüm bilgisayarlarınız arasında kolayca senkronizasyon/eşitleme yapabilirsiniz. Fazla zaman harcamadan bir kaç adımda dosyaları eşitlemek mümkündür. Her şey çok kolay ve otomatik olacak.

GoodSync dosya eşitlemek için kullanabileceğiniz en iyi senkronizasyon programlardan biridir. E-posta, fotoğraf, mp3 vs dosyalar artık kaybolmayacaktır. Çoklu cihazlara otomatik eşitleme ve yedekleme yaparak hem dosyalara herhangi bir cihazdan erişim sağlayabilirsiniz hem de dosyaların silinmesine karşı yedek tutmuş olursunuz. Kullanım kolaylığı ve sunduğu özellikler ile gerçekten başarılı bir programdır.

GoodSync İçin Yorum Yap