Turkcell Mobil Asistan İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
3.5/5, Toplam: 2 kişi

Turkcell Mobil Asistan: Android için Ücretsiz Asistan Uygulaması

Turkcell Mobil Asistan, Android telefon ve tabletler için geliştirilen, operatör desteğine ilk defa sahip olan hertürlü bilgiye sahip olabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır.

Bu uygulama sayesinde istediğiniz hertürlü bilgiye anında ulaşabileceksiniz. Turkcell Mobil Asistan ile bulunduğunuz bölgenin ve farklı şehirlerin hava durumu hakkında kolayca bilgi edinebileceksiniz. Tatil yapmak isteyenler için hafta sonu hava durumu tahminlerini öğrenerek duruma göre plan yapabilirsiniz.

Trafiğe takılmak istemeyenler için yolculuk yapmadan önce köprüde olsun veya başka bir şehirdeki trafik bilgisine bu uygulama ile ulaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerdeki hastane, eczane, banka şubesi, otel, okul, taksi ve benzin istasyonları nerede öğrenebileceksiniz. Ayrıca market, alışveriş merkezi, restaurant hakkında bilgi edinebileceksiniz.

Bugün hava nasıl olacak?, yollar açıkmı?, bakiye bilgilerimi nasıl öğrenebilirim?, en yakın hastane veya eczane nerede?, altın kaç lira?, Yurtdışında telefonumu kullanabilir miyim? gibi soruları kendinize veya başkasına soracağınıza Turkcell Mobil Asistan uygulamasına sormanız yeterli olacaktır. Tüm bu sorulara karşılık cevapları bu uygulama sayesinde anında öğrenebileceksiniz.

Turkcell Mobil Asistan – Ekran Görüntüsü

google-asistan-launcher-indir-android

Turkcell Mobil Asistan İndir (Android) İçin Yorum Yap