Google Asistan Launcher İndir – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Google Asistan Launcher: Android için Ücretsiz Google Now Asistanı Uygulaması

Google Asistan Launcher, Android tablet ve akıllı mobilleriniz için ücretsiz olarak sunulan sayesinde Google servislerine ve sesli Google arama servisi olan Google Now’a tek bir hareket ile erişebilirsiniz. Android 4.4 (KitKat) çalıştıran Nexus veya Google Play Sürümü cihazlarda kullanılabilir.

Cihazınızın ana ekranı üzerindeyken sesli giriş başlatmak için OK Google demeniz yeterli. Ardından arama sorgunuzu söyleyin. İsterseniz kısa mesaj göndermek, yol tarifleri almak veya bir şarkı çalmak için telefonunuza ne yapmasını istediğinizi de söyleyebilirsiniz (ABD, İngiltere ve Kanada’da kullanılabilir).

Uygulama Google’ın popüler servisleri Gmail, YouTube ve Google Haritalara erişmenizi sağlayan bir köprü görevi yapmaktadır.

Google Asıstan Launcher IndırGoogle Asıstan Launcher IndırGoogle Asıstan Launcher Indır

Uygulamanın önemli özelliklerine göz atacak olursak:

  • En doğru bilgilere zamanında ulaşmak için Google Asistan’a ana ekranınızdan erişme imkanı.
  • Ana ekrandayken OK Google ile sesli girişi başlatarak kısa mesaj gönderebilir, yol tarifleri alabilir veya bir şarkı çalmasını sağlayabilirsiniz.
  • Arama kutusuna hafif dokunuş ile daha hızlı arama yapabilirsiniz.
  • Gmail, YouTube ve Google Haritalar gibi en sevdiğiniz Google ürünlerine ve hizmetlerine kolayca erişin.
  • Daha geniş görüntüleme alanı – durum ve gezinme çubukları artık yarı saydam olduğundan duvar kağıdınız her pikselde kendini gösterir ve hatta uygulama çekmecenizi (desteklenen cihazlarda) genişlettiğinizde bile görünmeye devam eder.
  • Cihazınızda veya bulut deponuzda depolanan herhangi bir resmi seçebilirsiniz. Duvar kağıdınızı ayarlamadan önce konumunu belirleyebilir ve önizleyebilirsiniz.

Google Asistan Launcher İndir – Android İçin Yorum Yap