Google Chrome

Sponsorlu Bağlantılar
57.0.2987.110
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Google Chrome Web Tarayıcısı

3.6/5, Toplam: 10 kişi

Google Chrome 57 son sürümü yayınlandı. Yeni sürümüne herkesin hoşuna gidecek bir özellik eklendi. Google Chrome tarayıcı ayarlarını sıfırlama özelliği eklendi.

Artık zararlı yazılımlardan dolayı araç çubuğu, yer imleri, arama motoru değişimlerini geri alabileceksiniz.  Tarayıcı ayarları sıfırlama ile ilgili detaylı bilgiyi Google Chrome tarayıcı ayarlarını sıfırlama blog yazımızda bulabilirsiniz.

Google Chrome 57 milyonlarca kullanıcısı ile en iyi ve en hızlı Chromium tabanlı ücretsiz ve Türkçe web tarayıcıdır. Türkiye de ve dünyada en çok kullanılan internet tarayıcısıdır. Google Chrome tarayıcısının en çekici özelliği hızı ve sadeliğidir. Hızlı arama, gizli modu, mükemmel javascript hızı ve kolay indirme yöneticisi bunlardan bir kaçıdır. Internet Explorer, Firefox, Opera, Safari her ne kadar ilgi gören tarayıcılar olsa da Google Chrome kadar hızlı değiller.

Chrome Web Mağazasından indireceğiniz web uygulamaları ile tarayıcınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Google Chrome diğer tarayıcılara göre daha az bellek kullanır. Her ne kadar hangi tarayıcı daha iyi ve hızlı tartışmaları olsa da, Chrome kalitesini her açıdan gösteriyor. Google Chrome bilgisayar, telefon ve tablet üzerinde de kullanılabilir.

Google Chrome Hakkında Yazılar

Google Chrome” İçin Bir Cevap

Google Chrome İçin Yorum Yap