Google Chrome (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Google Chrome Web Tarayıcısı

2.75/5, Toplam: 4 kişi

Android için Google Chrome son sürümü yayınlandı. Yeni sürümüne herkesin hoşuna gidecek bir özellik eklendi. Artık zararlı yazılımlardan dolayı araç çubuğu, yer imleri, arama motoru değişimlerini geri alabileceksiniz.

Google Chrome milyonlarca kullanıcısı ile Android için en iyi ve en hızlı Chromium tabanlı ücretsiz ve Türkçe web tarayıcıdır. Türkiye de ve dünyada en çok kullanılan internet tarayıcısıdır. Google Chrome tarayıcısının en çekici özelliği hızı ve sadeliğidir. Hızlı arama, gizli modu, mükemmel javascript hızı ve kolay indirme yöneticisi bunlardan bir kaçıdır. Internet Explorer, Firefox, Opera, Safari her ne kadar ilgi gören tarayıcılar olsa da Google Chrome kadar hızlı değiller.

Chrome Web Mağazasından indireceğiniz web uygulamaları ile tarayıcınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Google Chrome diğer tarayıcılara göre daha az bellek kullanır. Her ne kadar hangi tarayıcı daha iyi ve hızlı tartışmaları olsa da, Chrome kalitesini her açıdan gösteriyor. Google Chrome bilgisayar, telefon ve tablet üzerinde de kullanılabilir.

Google Chrome (Android)” İçin Bir Cevap

Google Chrome (Android) İçin Yorum Yap