Google Chrome Temizleme Aracı

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome Temizleme ve Zararlı Yazılım Kaldırma Aracı

5/5, Toplam: 1 kişi
  • Google Chrome Temizleme Aracı tamamen ücretsizdir.
  • Chrome sorunlarını tek tıklama ile giderme.
  • Sorunsuz Chrome kullanımı.

Google Chrome web tarayıcısının çalışmasını engelleyen veya sorunlu bir şekilde çalışmasına neden olan yazılımlar, reklamlar vb olabilir. Bu nedenle sağlıklı bir çalışma ortamı oluşmaz. Google ekibi Chrome ile ilgili sorunlara neden olacak yazılımları tespit etme ve kaldırma imkanı sunan Google Chrome Temizleme Aracı (Chrome Cleanup Tool) ücretsiz yazılımı devreye sokmuştur.

Google Chrome Yazılım Kaldırma Aracı neler yapacak? Chrome kilitlenmesi, farklı başlangıç sayfaları veya araç çubukları, bir türlü kurtulamadığınız sinir edici reklamlar veya buna benzer olması gerekenin dışında olan her sorunu ortadan kaldırmaya yardımcı olacak.

google-chrome-yazilim-kaldirma-araci-indir-1

Google Chrome Yazılım Kaldırma Aracı ilk önce sistemi tarayacak ve az önce bahsettiğimiz sorunlara neden olan yazılımları bulacak ve kaldıracaktır. Sizde artık rahat bir şekilde Chrome kullanmaya devam edeceksiniz.

Buna benzer programlar piyasada mevcuttu ama daha sağlıklı ve güvenilir olması için Google böyle bir aracı sunduğu için teşekkür ederiz. Sizde hemen Google Chrome Temizleme Aracı yükleyin ve sorunsuz Chrome tarayıcısının keyfini çıkarın.

Google Chrome İndir
Windows İçin Google Chrome Web Tarayıcısı

Google Chrome Temizleme Aracı Hakkında Yazılar

Google Chrome Temizleme Aracı İçin Yorum Yap