Google Drive (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
4.12.1
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için Ücretsiz Bulut Dosya Depolama Alanı

Google Drive, iOS mobil cihazlarda (iPhone, iPad, iPod touch) dosyaları saklamak, her yerden ve her zaman dosyalara ulaşabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bulut dosya depolama alanıdır. Nerede olursanız olun artık Google Drive depolama alanına yükleyeceğiniz dosyalara erişim sağlayabilirsiniz.

iOS cihazınızdaki dosyaları Drive’a ekleyin ve onları diğer cihazlarınızla otomatik olarak senkronize edin. Ayrıca diğer cihazlardan Drive yüklediğiniz dosyalara iOS cihazlardan erişim sağlayın. Dosya senkronizasyonu sayesinde Drive hesabınıza dosya yükleme yaptıktan sonra diğer cihazlardan Drive hesabına giriş yaparak son yüklenen dosyalara da erişim sağlayabilirsiniz.

Google Drive ilk etapta size ücretsiz 15 GB depolama alanı sunar; böylece fotoğraflarınızı, hikayelerinizi, tasarımlarınızı, çizimlerinizi, kayıtlarınızı, videolarınızı ve diğer tüm içeriğinizi saklayabilirsiniz.

Drive’daki dosyalarınıza herhangi bir akıllı telefondan, tabletten veya bilgisayardan erişebilirsiniz. Kısacası nereye giderseniz gidin, dosyalarınız elinizin altındadır.

Diğer kullanıcıları istediğiniz tüm dosyaları görüntülemeleri, indirmeleri ve bu dosyalar üzerinde ortak çalışma yapmaları için hızlıca davet edebilirsiniz. E-posta eklerine ihtiyaç yoktur.

Google Drive (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap