Google Earth

Sponsorlu Bağlantılar
7.1.7.2600
Sponsorlu Bağlantılar

Google Earth: Dünyayı Gezmenin En Kolay Yolu

5/5, Toplam: 2 kişi

Google Earth bu zamana kadar ki en iyi ücretsiz programlardan biridir. Google Earth ile dünyayı gezmek için para harcamanıza ve yorulmanıza gerek kalmayacak.  Dünya üzerinde merak ettiğiniz herhangi bir yer mi var?  Hemen Google Earth programını açın ve merak ettiğiniz yerlere tek bir tıklama ile ulaşın. Dünyanın her yerini karış karış gezebilirsiniz. Google Earth en tanınmış meşhur şehirler için ise ayrı bir 3 boyutlu görünüm sunuyor.

Google Earth sadece dünyayı gezmek için bir araç değildir. Yol tarifi almak için, önemli yerlerin; hastaneler, devlet kurumları, bankalar, okullar vb yerlerini öğrenmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca Google Earth 7 ile gelen tur rehberi ile seyahat yapabilirsiniz. Doğa harikası, en çok gezilen ve görülen yerleri tur rehberine alıyor ve kolayca gezinmenizi sağlıyor.

Google Earth ekranı 3 kısımdır. Üst tarafta ana menü kısmı ve yer işareti ekleme, görüntüleri kaydetme gibi araçlar yer alıyor. Sol kısımda iki ayrı bölüm vardır. Yol tarifi almak, görülmeye değer yerler için tur rehberini başlatabilirsiniz. Katmanlar kısmında ise, harita üzerinde nelerin olmasını istiyorsanız seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Google Earth İçin Yorum Yap