Google Fotoğraflar (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Google Fotoğraflar İle Android'deki Fotoğraf ve Videoları Yedekleyin

Google Fotoğraflar, Android mobil cihazındaki fotoğraf ve videoları saklamak için imkan sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Android telefondan fotoğraf çekmek veya telefonda daha fazla video saklamak için boş alana ihtiyacınız varsa bu uygulama tam da sizlik.

Google Fotoğraflar, medya dosyalarını saklamak için ücretsiz bir alan sunuyor. Senkronize özelliği sayesinde her yerde ve her zaman dosyalarınıza ulaşma imkanı sunuyor. Daha fazla fotoğraf ve video kaydetmek istiyorsanız sizde hemen bu uygulamayı indirin.

Sınırsız ve ücretsiz depolama alanı sayesinde tüm fotoğraf ve videoları yedekleyin. Daha sonra bunlara ulaşmak için herhangi bir cihazdan girin ve photos.google.com adresine gidin. Bu adrese gittiğiniz zaman size özel olarak ayrılmış alana fotoğraf ve video yükleyin, daha sonra bu adrese girerek fotoğraf ve videolarınıza ulaşabilirsiniz.

Google Fotoğraflar uygulaması bu alanda yapmış olduğu hizmeti takdir etmek gerekir. Ücretsiz sunduğu bu hizmet sayesinde Android cihazında alan tasarrufu sağlayın. Daha fazla anlatmaya gerek yok. Sizde hemen bu uygulamayı indirin ve medya dosyalarınızı hemen yedekleyin.

Google Fotoğraflar İndir (iPhone, iPad)
Google Fotoğraflar İle iPhone, iPad'deki Fotoğraf ve Videoları Yedekleyin

Google Fotoğraflar (Android) Hakkında Yazılar

Google Fotoğraflar (Android) İçin Yorum Yap