Google

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Google Arama Uygulaması

Google Search, Google tarafından sunulan ve Android cihazlarda Google aramaları daha hızlı hale getiren ücretsiz bir uygulamadır. Google Search, varsayılan olarak Android cihazlarda yer alsa da herhangi bir durumdan dolayı silinmişse buradan indirebilirsiniz.

Google uygulaması sayesinde herhangi bir mobil web tarayıcıya gerek duymadan direkt olarak Google’da arama yapabilirsiniz. Zaten uygulamanın asıl amacı da budur. Herhangi bir şeye gerek duymadan kolay ve hızlı bir şekilde Google’da arama yapmak için mükemmel bir araçtır.

Artı: *Google Asistan* doğru bilgileri tam doğru zamanda sunar. Gününüze başlamadan o gün havanın nasıl olacağını, işe gitmek için yola çıkmadan trafiğin nasıl olacağını ve daha fazlasını bildirir (Google Asistan, şu anda Android 4.1, Jelly Bean sürümünde kullanılabilmektedir).

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Google İçin Yorum Yap