Google Keep İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Google Keep: Android Ücretsiz Not Tutma

Google Keep, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz bir ve notlarınızı kolayca tutmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Uygulamayı ücretsiz olarak indirerek notlarınızı sizde kolay bir şekilde tutun.

Google Keep’in en güzel yönlerinden bir tanesi notlarınızı normal yazarak tutabileceğiniz gibi o an yazı yazacak durumda değil iseniz konuşun ve ardından metine çevirerek kaydedin. Ayrıca Google Keep‘e notlar, listeler ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Bir posterin, makbuzun veya dokümanın fotoğrafını çekin ve daha sonra arama yaptığınızda kolayca bulun.

Uygulama hakkında birkaç bilgi aktarmak gerekirse:

  • Google Keep’e notlar, listeler ve fotoğraflar ekleyin. Zaman sorununuz mu var. Sesli not kaydedin ve daha sonra bulabilmeniz için Keep notu metne dönüştürsün.
  • İhtiyacınız olan şeyleri çabucak bulun.
  • Notlarınızı renklerle kodlayarak hızlıca düzenleyin ve işlerinize devam edin. Kaydettiğiniz bir şeyi bulmanız gerekirse basit bir aramayla hemen karşınıza gelir.
  • Keep telefonunuzda, tabletinizde ve bilgisayarınızda çalışır. Eklediğiniz her şey tüm cihazlarınızda senkronize edildiğinden, düşünceleriniz her zaman ulaşabileceğiniz yerde olur.
  • Marketten alacağınız şeyleri hatırlamanız mı gerekiyor? Markete gittiğinizde hemen alışveriş listesini bulup çıkaran konuma dayalı bir hatırlatıcı ayarlayın.

Google Keep Ekran Görüntüleri

Google Keep Indır

Google Keep İndir (Android) İçin Yorum Yap