Google+

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Google+ Uygulaması

Google+, Android mobil cihazlar için Google tarafından geliştirilen resmi uygulamasıdır. Bu uygulama ile Google+ hesabınıza her an her yerden ulaşabilirsiniz. Google+ arkadaşlarınız ile mesajlaşma, sohbet, sesli ve görüntülü konuşma yapmak mümkün olacak.

Google Plus hesabınıza resim, video eklemek çok kolay olacak. Ayrıca Google+ hesabınızı otomatik yedekleme ile yedekleyebilirsiniz. WiFi veya mobil veri internet bağlantısı ile Google+ hesabınıza giriş yapın ve tarayıcı üzerinde ne yapıyorsanız Android üzerinde de aynı şeyleri yapabilirsiniz.

Görüntülü konuşma programları kullanmak yerine Google+ ile arkadaşlarınızla 9 kişiye kadar aynı anda görüntülü konuşabilirsiniz. Google+ hesabınız ve Android cihaz arasında tüm fotoğrafları veya özel albümleri senkronize edebilirsiniz. Tek bir messenger üzerinde tüm arkadaşlarınız ile mesajlaşma yapabilir, sohbet edebilirsiniz. Sizde hemen Android için Google+ uygulamasını yükleyin ve mesajlaşmanın, sohbetin, görüntülü konuşmanın, yeni arkadaş ve çevre edinmenin tadını çıkarın.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Google+ İçin Yorum Yap