GoPro VR Player

Sponsorlu Bağlantılar
2.3.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için 360 derece videoları ve resimleri çevrimdışı izleyin

GoPro VR Player, Windows masaüstü bilgisayarlar için 360 derece video ve fotoğraf oynatıcıdır. Bu programla, bilgisayarınızda 8K çözünürlükte ve 60 FPS’de depolanan 360 derecelik video dosyalarını izleyebilir, 360 derecelik videolarınızı ve fotoğraflarınızı dünyayla paylaşmadan önce tam kalitede izleyebilirsiniz.

GoPro VR Player’ın 2.3.1 sürümünü, yazılım kütüphanemizden ücretsiz olarak indirilebilir. Bu indirme yerleşik virüsten koruma tarafından kontrol edildi ve güvenli olarak derecelendirildi. Bu ücretsiz program GoPro’un bir ürünüdür. En son kurulum paketi diskte 68.6 MB kadar yer kaplıyor. Program çoklu ortam araçları, daha doğrusu Oynatıcılar içindedir.

İnternetsiz 360 derece video izleyin

360 derecelik videoları yerel olarak izleyin ve profesyonel oynatma özelliklerinin tadını çıkarın.

Program internet gerektirmeden Windows bilgisayarınızda kolayca 360 derece videolar izlemek için imkan sağlar. Bir video dosyasını medya oynatıcıda nasıl izliyorsanız, GoPro VR Player ile de aynı şekilde 8k çözünürlükteki, 360 derece videoları izleyebilirsiniz.

Yüksek kaliteli VR videolarını izleyin

GoPro VR Player, orijinal kalitelerinde VR videolarını izlemenize imkan sağlar. Bilgisayarınızda 8K çözünürlük ve 60 FPS’ye kadar (Cineform veya ProRes) depolanan 360 derecelik videoları izleyin.

Çok kaliteli videoları izlemek için piyasada pek uygulama olduğunu söyleyemeyiz. Ancak bu program sayesinde yüksek çözünürlüğe sahip videoları izleyebilirsiniz.

Çekimlerinizi ilk önce siz ileyin

360 derece videolarınızı ve fotoğraflarınızı dünyayla paylaşmadan önce bilgisayarınızdaki tam kalitede izleyin ve ispatlayın.

GoPro VR Player uygulamasını veya onunla birlikte gelen Adobe Premiere Pro eklentisini kullanın ve içeriğinizi bir ekran, bir Oculus Rift veya bir HTC Vive’de kanıtlayın.

GoPro VR Player İçin Yorum Yap