gPhotoShow Free

Sponsorlu Bağlantılar
1.8.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Fotoğrafları Ekran Koruyucu Yapma Programı

gPhotoShow Free slayt gösterisi şeklinde fotoğrafları ekran koruyucu yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Kullanımı hafif ve kolay olan, birkaç dakika içinde geçiş efektleri ile tam kişisel ekran koruyucular oluşturmayı sağlar. gPhotoShow fotoğraf koleksiyonunun sergilendiği ya da şirket için kurumsal bir ekran koruyucu oluşturmak için ideal bir programdır.

gPhotoShow Free programını bilgisayara yüklediğiniz de Start gPhotoShow ve Configure gPhotoShow olarak iki uygulama yüklenir. Start gPhotoShow üzerine çift tıklayarak ekran koruyucuyu çalıştırın ve Configure gPhotoShow ile de ekran koruyucu ayarları belirleyin.

gPhotoShow Free programın kullanımı kolaydır. Ekran koruyucu yapmak istediğiniz fotoğrafları ayarlayın (bir klasör belirleyerek fotoğrafları bu klasörde toplayın), çeşitli geçiş efektleri uygulayın, fotoğraflar arasında gecikmeleri ayarlayın, otomatik olarak görüntülerin boyutlarını ayarlayın ve görüntüler slayt olarak geçerken arka plana sevdiğiniz müzikleri ekleyerek slayt gösterisini hazırlayın.

gPhotoShow Free diğer özellikleri; Özyinelemeli görsel arama, Mid, Wav, MP3 formatlarında arka plan müziği ekleme, otomatik duvar kağıdı değiştirici, parola koruması ve bir çok araçlar içerir.

gPhotoShow Free İçin Yorum Yap