GrieeX

Sponsorlu Bağlantılar
2016.6
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Film / Dizi Arşivi Yapma Programı

GrieeX 2016, film / dizi arşivlemek için ücretsiz ve Türkçe program arayanlar için yardımcı olacaktır. Basit bir film arşivleme programından ziyade filmler hakkında bilgi sağlayabilecek bağlantılar içermektedir. IMDB sitesi üzerinden film bilgileri alabilirsiniz.

GrieeX arşiv oluşturacağınız filmlerin isimlerini, gösterim tarihini, kategorisini, süresini, dilini, filmin konusunu, puanını, aldığı oyu, oyuncularını ve kapak resimlerini IMDB üzerinden eklemek mümkündür.

IMDB’nin yanı sıra Türkçe içerik sunan Beyazperde.com, Film.com.tr, Sinema.com, Sinematurk.com, Sinemalar.com film tanıtım siteleri üzerinden filmlerle alakalı bilgileri alabilirsiniz. Bu da yetmedi Amazon.com, Dvdempire.com, Moviegoods.com, Google.com, IMDb.com siteleri üzerinden film afişlerini indirebilirsiniz.

GrieeX Free (Android)
Android İçin Ücretsiz ve Türkçe Film / Dizi Arşivi Yapma Programı

Yani anlayacağınız kapsamlı ve düzenli bir şekilde film / dizi arşivi oluşturmak için GrieeX 2016 programını kullanmanızı tavsiye ederiz. Popüler video ve ses biçimlerini desteklemektedir. Bu konuda sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum.

Arkadaşlarınızla paylaşmak veya arkadaşlarınıza hava atmak için film arşivinizin Excel ortamına aktararak paylaşabilirsiniz.

GrieeX İçin Yorum Yap