GrieeX Pro (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.2.7
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Film / Dizi Arşivi Yapma Programı

GrieeX Pro – Film / Dizi Arşivi, Android telefon ve tabletten film arşivini yönetmeyi sağlayan Türkçe uygulama. Arşivdeki filmler ile ilgili tüm bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Film / dizi adını girip GrieeX’e eklemeniz yeterlidir.

GrieeX masaüstü programını kullanıyorsanız Android işletim sistemli cihazlarınıza listenizi aktarabilirsiniz. Masaüstü uygulamasından Dropbox‘a yedekleyin ve Android üzerinden Dropbox’a giriş yaparak film listesini alabilirsiniz. Reklamsız ve Dropbox yedekleme özelliği için GrieeX Pro kullanabilirsiniz.

GrieeX’i aynı anda birden fazla mobil cihazınıza android hasabinizla kurabilirsiniz. GrieeX Free versiyonu film bölümünde 500, dizi bölümünde 25 kayıt ile sınırlıdır. Pro sürümüne geçerek sınırsız kayıt ekleyebilirsiniz.

GrieeX Free (Android)
Android İçin Ücretsiz ve Türkçe Film / Dizi Arşivi Yapma Programı

GrieeX Pro uygulaması ile favori film ve dizilerinizin bilgileri (fragman,konu,oyuncular,puan,süre, vb.) alabilirsiniz. Liste ve galeri görünümü sunar. Özel liste oluşturmak mümkündür. Tema desteği sayesinde tema değiştirmek mümkündür. Filmlerin veya dizilerin fragmanını izleyebilirsiniz. En iyi 250 film ve dizi içerir. Liste üzerinde dilm / dizi arama ve filtreleme yapabilirsiniz.

GrieeX Pro (Android) İçin Yorum Yap