GroupMe (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
5.5.1
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin GroupMe Uygulaması

GroupMe, Android mobil cihazlardan sohbet ve mesajlaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Kendi ekibinizi oluşturarak grup mesajlaşma yapın. Küçük bir grup için özel bir sohbet odası gibi düşünebilirsiniz. Arkadaşlarınız, aileniz için grup oluşturun ve her an her zaman grup arkadaşlarınızla ücretsiz sohbet edin.

GroupMe ile iOS, Android ve Windows Phone akıllı telefonlarla, ofiste bilgisayarınızla her zaman ve her yerde arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. GroupMe uygulaması ile arkadaşlarınızla kolayca sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Whatsapp Messenger benzeri sohbet uygulamalardan biridir.

GroupMe uygulaması hatta SMS üzerinden çalışır. GroupMe kullanmak için uygulamanın olması gerekmez. Telefon rehberinden herkesi ekleyin ve hemen grupla sohbet etmeye başlayın. Doğrudan SMS üzerinden gruplar ile sohbet edebilirsiniz.

GroupMe ile arkadaşlarınızla veya aileniz fotoğraf veya video paylaşma imkanı sunar. Fotoğraf galerisini görüntüleme, mesajları beğenme, yer-konum paylaşma, özel emoji, direkt mesajlaşma, sessiz bildirimler gibi kullanışlı özellikler sunar.

Android için GroupMe uygulamasını hemen indirin ve arkadaşlarınızla sohbet etmeye başlayın. Faydalı özelliklerin yanı sıra görsel açıdan da güzel bir uygulamadır. Grup sohbet ve mesajlaşma için ücretsiz uygulama arayanlar tavsiye ederiz.

GroupMe (Android) İçin Yorum Yap