GS Okul Öncesi Oyun İndir (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone Ücretsiz Eğitim Uygulaması

GS Okul Öncesi Oyun, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz hem eğitici hem de öğretici olan bir çocuk uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde çocuklarınız hem eğlence dolu zamanlar geçirecek hem de bir taraftan kendisini eğitecek ve zeka gelişimine katkı sağlayacak olan bilgileri öğrenmiş olacak. Çocuklar için oldukça faydalı bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

GS Okul Öncesi Oyun uygulaması 2 – 6 yaş arası çocukların hayata yeni yeni adım atarak bazı şeyleri öğrenmeye başladıkları zamanlardır. İşte bu uygulama da onları bu yönde yararlı bir şekilde destekleyecek olan faydalı bilgileri içeren bir uygulama.

Uygulama da yer alan eğitici oyunlardan, bulmacalara, hayvan, bitki isimlerini öğrenmeden, sayıları renkleri öğrenmesine gibi farklı farklı eğitici ve öğretici bilgiler yer almaktadır. Eğitim oyunları ile uzaysal akıl, görsel algı, tanıma ve yaratıcılık gibi çeşitli beceri geliştirme için zemin hazırlanması hedeflenmiştir.

GS Okul Öncesi Oyun Ekran Görüntüleri

Okul-Oncesi-Oyun

GS Okul Öncesi Oyun İndir (Windows Phone) İçin Yorum Yap