GTA: Liberty City Stories (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.8
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Grand Theft Auto: Liberty City Stories

2.45/5, Toplam: 11 kişi

Grand Theft Auto: Liberty City Stories mobil cihazlar için iyi bir tasarım ile karşınızda. GTA: Liberty City Stories Android ve iOS cihazlar için uygun bir oyun akışı sunmaktadır. Mobil cihazlar göz önünde bulundurularak daha kısa ve kolay akışlı görevler sizi bekliyor. Dengeli dokunmatik kontroller, harika grafikler ve platformlar arası kayıt yapma özelliği sunmaktadır. Herhangi bir cihazdan kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oyunu herkes iyi bilse de, kısaca oyun hikayesine bakalım; Leone ailesinin eski akil adamı, adam öldürme suçlamasıyla arandığı için uzakta saklanarak geçirdiği yılların ardından evine, Liberty City’e geri dönüyor. Liberty City’nin sokakları kaosa teslim olmuş. Şehrin hakimi olmak isteyen rakip aileler birbirleriyle savaşıyor, yozlaşmış politikacılar, organize suç örgütleri, uyuşturucu çeteleri ve işçi grevleri ile şehir kendi kendini yok etme noktasına gelmiş. Toni şehri Leone ailesinin kontrolüne alarak yıkımdan kurtarmak için mücadele ederken, psikopat kiralık katiller, ahlaksız para babaları, sinik siyasetçiler ve hatta kendi öz annesi bile onun karşısına dikiliyor.

Android için GTA: Liberty City Stories oyunu yeni yüksek çözünürlüklü grafikler ve karakterler sunuyor. Gerçek zamanlı ışık ve gölge, oyunun içinde olduğunu hissettirecek. Artırılmış çekim mesafesi ve dengeli dokunmatik oyun kontrolleri. Rockstar Social Club üzerinden platformlararası kayıt özelliği mevcuttur. Fiziksel kontrol cihazı desteği de içerir.

GTA: Liberty City Stories (Android) İçin Yorum Yap