Cheats - GTA San Andreas

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin GTA San Andreas hile uygulaması

3.5/5, Toplam: 4 kişi

GTA San Andreas GTA serisinin en sevilen versiyonlarından birisi olarak dikkat çekmektedir. Böyle olunca da oyun severler doğal olarak hile kodları ile daha başarılı bir oyuncu olduklarını göstermek, bazende zorlandıkları yerlerde hile kodlarını kullanarak oynamaktalar. San Andreas Hileler ve Harita uygulaması da sizlere GTA San Andreas ile ilgili hileleri, hile kodlarını sunmayı amaçlamıştır.

San Andreas Hileler ve Harita uygulaması ücretsiz ve Türkçe olarak sunuluyor. Bu uygulamada GTA San Andreas için tüm hileler ve ipuçları bulabilirsiniz. Hileler ve ipuçları basit kategoriler şeklide size sunularak kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Oyundaki hileler ve hile kodları sadece Android akıllı telefon ve tabletler için değil. Playstation 2, Playstation 3, PC, Xbox ve Xbox 360 GTA San Andreas tüm sürümü için hileleri ve hile kodlarını size vermektedir.

Sizde GTA San Andreas hayranı iseniz ve hile kodlarına ihtiyaç duyuyor iseniz o zaman bu uygulama tam aradığınız gibi olabilir. Türkçe dil desteğinin olmaması bir eksiklik olarak görülse de yine de denemenizi öneririz.

Cheats - GTA San Andreas İçin Yorum Yap