GTA San Andreas SA-MP

Sponsorlu Bağlantılar
0.3.7
Sponsorlu Bağlantılar

SA-MP GTA San Andreas Multiplayer Mod Eklentisi İle Çok Oyunculu Oynayın

5/5, Toplam: 1 kişi

GTA San Andreas ilk çıktığı yıldan itibaren en popüler oyunlar arasından hiç düşmemiştir. Pek çok kaliteli oyunlar oldu ve çoğusu devamlılığını sağlayamadı. Ama GTA devamlılığını ve kalitesini artırarak günümüzde bile en çok oynanan oyunlardan biridir. Oyun popülerliğini her zaman koruduğu için yamalar ve eklentiler ile genişletilmektedir. Oynanabilirliği artırmak için geliştirilen bu yamalar ve eklentiler sayesinde daha keyifli oyun deneyimi ortaya çıkmış durumda. SA-MP tarafından geliştirilen GTA San Andreas SA-MP eklentisi sayesinde GTA oyununu birden fazla oyuncu ile oynamak mümkündür. GTA multiplayer mod eklentisi olarak bilinmektedir. Sadece multiplayer oynamak istiyorsanız SA-MP eklentisini kullanın.

SA-MP eklentisi sayesinde oyun daha eğlenceli hale gelmektedir. Bir çok oyuncu tek başına oynamaktan sıkılabilir. Bu eklenti sayesinde arkadaşlarınızla daha keyifli zaman geçirebilirsiniz. SA-MP eklentisi sayesinde GTA oyununu online oynayabilirsiniz. Sa-MP modu ile istediğiniz karakter, araçlarla başlayabilirsiniz. Ayrıca diğer arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

SA-MP eklentisinin çalışması için GTA:SA 1.0.0 oyununun bilgisayarda yüklü olması gerekmektedir. İndireceğiniz SA-MP istemcisini indirin ve GTA San Andreas klasörüne yükleyin.

GTA San Andreas SA-MP multiplayer mod eklentisi sayesinde artık arkadaşlarınızla birlikte online olarak oynayabilirsiniz. Eklenti sürekli güncellenmektedir ve eğer eklenti ile ilgili sorun yaşarsanız eklentinin çalışmasını gerektiren sistem gereksinimlerini karşılamıyorsunuz demektir.

İndireceğiniz bu dosya SA-MP 0.3.7 Client dosyasıdır. Yapmanız gereken GTA oyun klasörüne yüklemeniz. Eğer server oluşturmak istiyorsanız o zaman SA-MP Windows Server yüklemeniz gerekir.

GTA San Andreas SA-MP İçin Yorum Yap