Gun Fu: Stickman 2 (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Gun Fu: Stickman 2 çöp adam savaş oyunu

Android telefon ve tabletten çöp adam savaşları oynamak isteyenler için ücretsiz Gun Fu: Stickman 2 oyunu. Önceki versiyonundan daha kaliteli ve daha fazla içerikle Google Play Store’da bulabilirsiniz.

Gun Fu: Stickman 2 oyununda yeni çöp tipler sizleri bekliyor. Çeşitli silahlar ile karşınıza çıkan düşmanları yok edin. Makineli tüfek, pompalı ve diğer silah çeşitlerinden seçim yaparak çöp adamları yok edin.

Yeni versiyonda çöp adamları özelleştirebilir, kendinizi ifade edecek tasarımlar yapabilirsiniz. Saç tipleri, şapkalar, gözlükler, kanatlar ile çöp adamınızı şekillendirebilirsiniz. Oyunun en can alıcı özelliği ise online multiplayer modudur. Gerçek zamanlı olarak çok oyunculu rekabete hazır olun. Arkadaşlarınızla veya dünyanın her hangi yerindeki Gun Fu: Stickman 2 oyuncuları ile savaşın.

Parlak çöp adam görselleri mevcuttur. Canlı karikatür grafikleri ve pürüzsüz animasyon animasyon içermektedir. Tabancalar, av tüfeği, uzi, lazorz, roketler, hatta bir paintball silahı ile kendinizi koruyun. Ayrıca çok yakında güncelleme ile AK-47’de gelecek.

Gun Fu: Stickman 2 çöp adam savaşları oyunu Android 4.0.3 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Yeni Halloween Modu ücretsiz olarak mevcuttur. Sınırlı bir süre için Cadılar Bayramı Modunda oynayabilir ve mod aktif iken sadece Kabak Maskesi kilidini açın.

Gun Fu: Stickman 2 (Android) İçin Yorum Yap