Hamster eBook Converter İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2/5, Toplam: 1 kişi

Ücretsiz E-Book, E-Kitap Dönüştürücü

Hamster eBook Converter, cihazlar arasında eBook taşıma ve kullanmayı sağlamak için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe ebook dönüştürücü. Sony, iRiver, Amazon, Kobo ve diğer E-kitap okuyucuları için özel formatları da destekleyen E-kitap dosyalarını dönüştürmek için yardımcı programdır.

Amazon, Sony, Asus, iPod, iPad, iPhone, PSP, Blackberry, Zune, iRiver üzerinde çalıştırmak için herhangi bir eBooks, e-kitap dönüştürme yapar. Hamster eBook Converter programının tek amacı var o da; tüm cihazlar E-Book/E-Kitap okunmasını sağlamak için cihazlara uygun dönüştürme işlemini yapmak.

Tek tek olarak değil grup olarak bir çok eBook/ekitap dosyaları dönüştürmeyi sağlar. Bu ücretsiz program TXT, Adobe PDF, FB2, LIT, HTMLZ, PDB, LRF, PUB e-book dosyaları dönüştürmeyi destekliyor.

Amazon Kindle, iPad, iPhone 3, iPhone 4, iPod, FR Book, iRiver, Sony, Digma, Nook, BenQ, Kobo, Explay,CrossElec, boeye, PAGEone, WexLer ve daha bir çok cihaz ile uyumludur.

Hamster eBook Converter, eBook dönüştürmek için kullanılabilecek en iyi programdır. Hem kullanıcı arayüzü hem de kullanım kolaylığı ile mükemmel bir deneyim sunuyor.

Hamster eBook Converter Ekran Görüntüsü

Hamster eBook Converter indir-ebook donusturme programi Hamster eBook Converter indir-ekitap donusturme programi

Hamster eBook Converter İndir İçin Yorum Yap