Hamster Free Burning Studio

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.9.9
Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı ve Kolay Ücretsiz CD/DVD Yazma Programı

3.5/5, Toplam: 2 kişi

Lazer disklere veri yazmak için tasarlanmış bir çok program vardır. Müzik, video veya herhangi bir veri dosyasını CD, DVD veya Blu-Ray disklere yazdırmak için yardımcı programlar gerekir. Hamster Free Burning Studio, tasarımı ve kullanımı açısından bir çok veri yazdırma programlarına göre hoş bir arayüz ve faydalı bir çok özellik sunuyor.

Hamster Free Burning Studio, hızı ve diğer seçenekler otomatik olarak ayarlanabilir ve CD/DVD veya Blu-Ray disklere kolayca veri yazdırmak için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe CD/DVD yazma programıdır.

Bu ücretsiz program her türlü disklere veri yazdırmak, kayıt yaptırmak için geliştirilmiştir. Programın özelliklerine kısaca değinmek istiyorum;

Sistem tepsisinde bulunan disk türünü, disk kapasitesini, disk yazdırma hızını otomatik olarak algılar ve bu bilgileri kullanarak diskteki dosyaların kapladığı yeri ve diskin iptal edilmesi, temizlenmesi veya tamamen yeniden yazılması seçeneklerini görüntüler.

Video, müzik ve diğer verileri CD/DVD veya Blu-Ray disklere yazdırmak için karmaşık yapılandırmalardan uzak tutarak kolay bir veri yazdırma sunuyor. Programın en çok hoşuma giden özelliği ise, sadece disklere veri yazdırmak için tasarlanmış özel bir mini-mod bulunuyor. Disklere veri yazdırmak için uzman olmanız gerekmiyor. Her şey çok açık ve net bir şekilde karşınızda olacak.

Bir diğer önemli özelliği ise, veri yazdırdığınız disklerin bir yedek kopyasını alır ve saklar. Müzik/Mp3 CD’leri oluşturur ve disklerin bir kopyasını alır.

Hamster Free Burning Studio ayrıca bir çok tema arasında seçim yapmanızı sağlar. Göze hoş gelen temalar sunuyor. Hamster geliştiricileri tarafından sunulan programların hepsi çok hoş bir dizayn, tema ve kolay bir kullanım sunuyor.

Hamster Free Burning Studio Hakkında Yazılar

Hamster Free Burning Studio İçin Yorum Yap