HandBrake (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mac için açık kaynak kodlu ücretsiz video dönüştürücü

HandBrake, videoyu hemen hemen her formattan modern, yaygın olarak desteklenen codec bileşenleri arasında dönüştürmek için kullanılan Mac OS X sistemler için ücretsiz bir araçtır. Çeşitli video biçimlerini MP4 (M4V) ve MKV’ye dönüştürmenize izin veren, açık kaynaklı, çok dişli bir video dönüştürücüdür.

VIDEO_TS klasörü, DVD imaj, gerçek DVD veya Blu-ray (şifrelenmemiş – kopya korumasının kaldırılması desteklenmez) yanı sıra en popüler video formatlarını ve bazı .VOB, .TS ve M2TS formatlarını destekler.

HandBrake, iPod’lar ve AppleTV ayarları da dahil olmak üzere önceden yapılandırılmış çıkış profilleriyle birlikte gelir. Gelişmiş kullanıcılar kodlama ayarlarını çeşitli gelişmiş seçeneklerle de özelleştirebilirler.

HandBrake sadece .MP4(.M4V) ve .MKV video formatları değil, popüler video kodlayıcı ve ses kodlayıcı formatları desteklemenin yanı sıra, Android telefon ve tablet, iPhone, iPad, iPod touch ve AppleTV mobil cihazlara uygun dönüştürme yapmanı imkanı da sağlar.

Cihazınız için optimize edilmiş bir profil seçerek HandBrake’i birkaç saniye içinde başlatın veya standart veya yüksek kaliteli dönüşümler için evrensel bir profil seçin. Basit, kolay, hızlı. Daha fazla seçenek isteyenler için kodlarınızı geliştirmek için birçok temel ve gelişmiş seçeneklerinizi hazırlayın. Handbrake, en yaygın multimedya dosyalarını ve her türlü kopyalama korumasını içermeyen DVD veya BluRay kaynaklarını işleyebilir.

HandBrake (Mac) İçin Yorum Yap