Hangouts ile Görüntülü Konuşun, Mesajlaşın ve Sesli Arama Yapın

Sponsorlu Bağlantılar

Hangouts Bilgisayarınız ile Dünyada’ki sevdikleriniz ile sohbet edebileceğiniz, video görüşmesi yapabileceğiniz ve sesli görüşme yapabilmeniz için geliştirilen ücretsiz bir programdır. Chrome kullanıcıları için eklenti olarak sunulmaktadır. Eklentiyi tarayıcınıza hemen ekleyin sevdikleriniz ile iletişime kolayca geçin. gibi iletişim olanaklarını yepyeni yaklaşımlarla tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Bu program sayesinde görüşmek istediğiniz kişiler hangi cihazı kullanıyor olurlarsa olsunlar bağlantı halinde olacaksınız.

Hangouts ile sabit hatlar da dahil her türlü aramayı yapabilirsiniz. Tek kişiyle görüşme yapabilmenin yanı sıra isterseniz 10 kişiyle aynı anda görüntülü görüşme de yapabilirsiniz.

hangouts-ile-goruntulu-konusun-mesajlasin-ve-sesli-arama-yapin

Hangouts uygulamasını ekledikten sonra isterseniz başlat menüsünden başlatabilir, görev çubuğunuza sabitleyebilir ve Alt+Sekme tuş birleşimiyle uygulamalar arasında geçiş yapabilirsiniz. Arka planda çalışırken yeni gelen iletiler ve sesli aramalar olduğunda animasyonlu bildirimlerle sizi haberdar eder. Telefon görüşmeleri yapmak, kısa mesaj alıp göndermek ve sesli postalarınıza erişmek için Google Voice hesabınıza bağlanabilirsiniz.

Bu programa sahip olan Android ve iOS işletim sistemli akıllı cihaz kullanıcıları ile irtibata geçmenin kolay bir yolu olan Hangouts’u kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Hangouts İndir (Android)
Android Ücretsiz Mesajlaşma, Görüntülü Konuşma
Hangouts İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Görüntülü Konuşma, Arama, Mesajlaşma

Download: Hangouts

Hangouts ile Görüntülü Konuşun, Mesajlaşın ve Sesli Arama Yapın İçin Yorum Yap