Hangouts

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Mesajlaşma, Görüntülü Konuşma

Hangouts Çevirici farklı ülkeleri kolayca araya bilmeniz için geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan bir iletişim uygulamasıdır. Uygulama ile internet paketinizde bulunan dakikaları harcamadan başka ülkelerde ki telefonları kolayca arayabilirsiniz. Hatta ABD ve Kanada’ya yapacağınız aramaların çoğu da ücretsizdir. Tüm bunları yapabilmeniz için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra tüm telefon arama özelliklerine Hangouts’tan erişebilir veya Hangouts’taki numara çevirici ekranının kısayolundan yararlanmak için uygulamayı kullanın. Hangouts ile telefon aramalarınızı sizin gibi Hangouts uygulamasını kullananlara karşı ücretsiz yapabilirsiniz. Ayrıca sabit hatlar da dahil istediğiniz telefon numaralarını rahatça arayın. Bu uygulamada Google Voice numaranızdan VOIP aramaları yapmak için Google Voice numaranızla bağlanın. Bedava olarak arama yapabilme, mesaj gönderebilme ve videolu görüşme yapabileceğiniz iPhone ve iPad sürümünü kullanabilir ve Chrome tarayıcısına eklenti olarak ekleyerek PC üzerinden de kullanabilirsiniz.

NOT: Cep telefonu operatörü ve İSS ücretleri geçerli olabilir. Hangouts kullanıcılarına yapılan sesli aramalar ücretsizdir. Ancak diğer aramalar için ücret uygulanabilir.

Dünyanın neresinde olursa olsun sevdiklerinizi kolayca arayabileceğiniz uygulama ile sevdikleriniz ile mesajlaşmak, görüntülü konuşma yapmak, sesli arama yapmak, konum bildirmek ve daha fazlasını yapabileceğiniz bu ücretsiz uygulamayı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Hangouts Hakkında Yazılar

Hangouts İçin Yorum Yap