Hangouts

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Görüntülü Konuşma, Arama, Mesajlaşma

Hangouts yurtiçi ve yurt dışındaki sevdiklerinizi aramak, mesaj göndermek, görüntülü konuşma yapabilmek ve daha fazlasını yapabilmek için kullanabilmeniz için geliştirilen ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Hangouts ile internet paketinizde yer alan dakikaları kullanmadan kolay bir şekilde irtibata geçin ve doyasıya sohbet edin. Hemde bedava. Yalnız bunu yapabilmeniz için karşıdaki kişilerin de Hangouts uygulamasını kullanmaları gerekiyor.

İsterseniz bire bir veya bir grup ile Google+ Hangouts uygulaması sayesinde mesaj göndermek, fotoğraflar ve videolar, animasyonlu çıkartmalar almak ve hatta bedava görüntülü görüşmelerinizi kolayca gerçekleştirin. 100 kişiye kadar grup sohbetleri yapabilmek için arkadaşlarınızı ekleyin. Fotoğraf, harita, video mesajları ve konumunuzu bildirin. Animasyonlu çıkartmaları kullanarak kendinizi ifade edin. 10 kişiye kadar ücretsiz görüntülü grup görüşmeleri yapabilirsiniz. Ayrıca tüm bu hizmetlerden faydalanabilmek için uygulamanın Android sürümünü kullanabilir ve Bilgisayara eklenti olarak ekleyerek PC üzerinden de kullanabilirsiniz.

NOT: Mobil operatör ve ISS ücretleri geçerli olabilir.

Yurt içi ve yurt dışındaki kişiler ile kolay bir şekilde görüşebilirsiniz. Görüntülü görüşme, sesli arama, mesaj atabileceğiniz bu ücretsiz uygulamayı denemenizi öneririz.

Hangouts Hakkında Yazılar

Hangouts İçin Yorum Yap