Haozip 3.0 İndir (32 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Dosya Sıkıştırma ve Arşivden Dosya Çıkarma Programı

Haozip, güçlü dosya sıkıştırma ve arşiv açma (arşivden dosya çıkarma/ayıklama), arşiv dosyalarını şifreleme, kendi kendine ayıklanan vb birden fazla işlevi sağlayan ücretsiz dosya arşivleme, dosya ayıklama için tasarlanmış programdır.

Haozip özellikle dosya sıkıştırma oranını en yüksek seviyeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Diğer dosya sıkıştırma programlarına göre %30 daha net sıkıştırma oranı sağlıyor. Bu da şu anlama geliyor; büyük boyutlu dosyaları Haozip programı ile sıkıştırırsanız dosya boyutunu daha düşük yapabilirsiniz.

Haozip görünüşte arşivleme programı olsa da farklı bir çok özellikler sunuyor. Sanal CD-ROM montaj desteği, doğrudan imaj dosyalarını ayıklama desteği, güçlü çift çekirdekli Truva atı kontrol motoru, MD5 karşılaştırma fonksiyonu, geliştirilmiş dosya bilgileri fonksiyonu sağlıyor.

Haozip .ZIP .7Z .RAR ve 50 arşiv formatını açmayı, bu arşiv formatlarından dosya ayıklamayı sağlıyor. .ZIP .7Z ve .TAR formatında arşiv oluşturmayı sağlıyor. Ayrıca dosya sıkıştırma %40 oranında daha hızlı. Haozip programı 32 bit ve 64 bit olmak üzere iki ayrı sürümü mevcut.

Sonuç olarak büyük dosya arşivleme programlarına alternatif olarak Haozip programını deneyebilirsiniz. Arşiv oluşturma ve arşiv açma için faydalı olacağını düşünüyorum.

Haozip Ekran Görüntüsü

Haozip indir-dosya arsivleme-arsivden dosya cikarma programi

Haozip 3.0 İndir (32 Bit) İçin Yorum Yap