Happn (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
5.8
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Happn Uygulaması

Happn, aynı konumdaki insanlarla tanışmak için yardımcı olan iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz tanışma ve sohbet uygulamasıdır. Happn uygulaması konumunuzu kullanmaktadır. Bu uygulamayı kullanan ve o an oraya yakın olan cihazları hemen algılar. Yakaladığı kişilerin profillerine bakabilir anında sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Kaç kez, nerede ve kaçta onunla yolunuzun kesiştiğini kolayca görebilirsiniz.

Gizli beğenme özelliği sayesinde beğendiğiniz insanlara kolayca ulaşın. Kendinizi belli ederek beğendiğinizi göstermek için Charm gönderebilirsiniz.

Bu uygulama ile beni rahatsız edecek insanlar olacaktır diye düşünmeniz çok doğaldır. Ama bu konuda hem gizlilik hem de güvenlik sağlamaktadır. APPN tamamen karşılıklık konseptine dayalıdır: asla sizi ilgilendirmeyen bir profilden mesaj almayacaksınız. HAPPN ‘da gizlilik de önemlidir, bilgileriniz başka kullanıcılar tarafından gözükmez.

HAPPN’ı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. “Charm etme” işlevi isteğe bağlıdır, kızlar için ücretsiz erkekler için ödemelidir. Kayıt sırasında erkeklere hemen birkaç Charm ikram edilmektedir. Bu açıdan erkekler için sinir bozucu olacaktır. Ayrıca uygulamanın özelliklerine baktığımız zaman para almak için geliştirilmiş bir uygulamaya benzemektedir. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Happn (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap